Klub přátel Sociálního automobilu

Hlavička logoBuď člen Klubu přátel Sociálního automobilu, který je přímo závislý na podpoře ze strany dárců, firem, obcí a nadací. Pravidelně podporuj provoz Sociálního automobilu, který od roku 2007 sváží každý školní den průměrně 24 zdravotně hendikepovaných dětí do školy a ze školy z celého Českolipska dvěma dodávkovými vozy, čímž poskytuje dětem pocit samostatnosti a rodičům pomoc.

56 aktivních členů

Členové aktuálně hradí 58 % každé měsíční platby leasingu jednoho dodávkového vozu. 

8.073 Kč z 13.869 Kč

Jednoduchý návod, jak být členem klubu

  • Nastav trvalou minimální měsíční platbu 100 Kč na účet 1387347379/2700 s variabilním symbolem 16206 minimálně na jeden rok, nebo použij možnost platby přes server Darujme.cz. 
  • Pravidelná informovanost o projektu je samozřejmostí, stačí ve zprávě pro příjemce zanechat svůj e-mail.
  • Vaše jméno se zobrazí na seznamu členů po připsání první platby na účet, a to ve formátu, jaký napíšete do zprávy pro příjemce (např.: jméno, příjmení, zkratka jména, přezdívka, je to jen na vás). Pokud nic neuvedete, budete zapsáni na seznam ve formátu křestní jméno a první písmeno příjmení.

Darujte hned

Kdo rychle dává, dává dvakrát! Přes zabezpečený portál Darujme.cz je to snadné. Stačí si vybrat částku trvalé měsíční platby minimálně na 12 měsíců.

100 Kč

200 Kč

500 Kč

Leták pro tisk ke stažení zde