Charita Česká Lípa

Pracovník*ice v sociálních službách / Klub Koule NZDM

Žižkova 231/1, Česká Lípa Plný úvazek ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Pavla Bratršovská Mgr. Pavla Bratršovská

personalistka, asistentka ředitelky, koordinátorka Tříkrálové sbírky
Tel.: 608 346 731 E-mail: bratrsovska@ceskalipa.charita.cz

Hlavní náplň práce:

  • kontaktní práce s cílovou skupinou – děti a mládež ve věku 6–26 let (ambulance a terén)
  • administrativní práce – vedení dokumentace aj.
  • příprava a realizace aktivit a akcí pro klienty
  • podílení se na rozvoji kvality služby

Požadujeme:

  • minimální věkovou hranici 21 let
  • trestní bezúhonnost
  • minimálně středoškolské vzdělání (kurz pracovníka v sociálních službách nebo VOŠ výhodou)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, týmová spolupráce
  • časovou flexibilitu (práce převážně v odpoledních hodinách)

Výhodou:

  • ŘP sk. B
  • vzdělání podle zákona o sociálních službách (VOŠ nebo kurz pracovníka v sociálních službách)
  • pracovní zkušenosti s cílovou skupinou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
  • smysluplnou práci v příjemném a kreativním týmu
  • mzdu ve výši od 25 000 Kč (dle vzdělání a zkušeností pracovníka)
  • měsíční a pololetní odměny, možnost osobního ohodnocení
  • 25 dní dovolené za rok
  • práci v příjemném a kreativním týmu
  • možnost seberealizace, osobního a profesního růstu
  • pravidelné supervize
  • další benefity – příspěvek na kulturu a sport, životní jubilea, home office, firemní akce aj.
  • zapojení do aktivit organizace

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Nástup: ihned

Výběrové řízení je tříkolové. Váš životopis a motivační dopis zasílejte na email: personalista@ceskalipa.charita.cz