Zaměstnanci firmy Forvia potěšili dvěma vozidly dárků
25. srpna 2022 Z organizace

Zaměstnanci firmy Forvia potěšili dvěma vozidly dárků

Pracovnice firmy Forvia sídlící v Plazech u Mladé Boleslavi přivezly dvě plná vozidla věcí a potravin určených pro klienty charitních služeb a pro potřeby organizace.

„Těší mě, že máme ve firmě Forvia angažované kolegy, které zajímá co se kolem nich děje. Věřím, že společným úsilím dokážeme měnit věci kolem sebe každý den a je jen na nás, kam svoji energii nasměrujeme,“ říká HR manažerka Kristýna Millon, iniciátorka sbírky a také dlouhodobá podporovatelka charitních aktivit. 

Forvia_-7

HR manažerka Kristýna Millon předává oblečení pracovnicím Charity Česká Lípa  

Zaměstnanci firmy uspořádali sbírku, do které darovali či přímo nakoupili oblečení do šatníků, školní potřeby pro děti klientů sociálně aktivizačních služeb, edukační deskové hry, nádobí a také velké množství trvanlivých potravin. 

„Právě v této době jsou pro nás například dětské školní potřeby či trvanlivé potraviny nedostatkovým zbožím. Povinností našich služeb není tyto věci klientům poskytovat, ale když vidíme situaci kolem sebe, chceme vždy pomoci za každou cenu. A právě takové dary jsou pro nás obrovskou podporou a pomocí,“ říká ředitelka organizace Eva Ortová.

Forvia_-9

Součástí daru byly také trvanlivé potraviny dle požadavků Charity Česká Lípa.  

1661150324350

Dary od zaměstnanců firmy Forvia (bez pytlů s oblečením) pěkně pohromadě.