Zvítězili jsme s Koulí v hlasovací soutěži s Albertem
27. října 2021 Klub Koule NZDM

Zvítězili jsme s Koulí v hlasovací soutěži s Albertem

Od 27. 10. do 9. 11. byla možnost rozhodnout online či na pobočkách Albert, zdali Klub Koule NZDM získá výhru 60.000 Kč. A vy jste to dokázali. Srdečně děkujeme.

Správní rada Nadačního fondu Albert vybrala projekt „Cesta kolem světa s klubem Koule, Charita Česká Lípa,“ do veřejného hlasování o finanční příspěvek 60.000 Kč v rámci charitativní kampaně Bertík pomáhá.
 
Charitativní hlasovací kampaň probíhala od 27. 10. do 9. 11. na hypermarketech Albert a vybraných supermarketech Albert. O projektu Charity Česká Lípa bylo možné hlasovat na prodejnách Albert Šluknovská a Borská v České Lípě.

Tento rok probíhalo také online hlasování na https://1url.cz/@hlasujCesta. Hlasy („Bertíky“), které v něm soutěžní projekty získaly, se přičetly k hlasům na prodejnách. Každý den bylo možné z jedné emailové adresy poslat pro projekt jeden hlas.

Projekt „Cesta kolem světa s klubem Koule“ – v něm každý měsíc v roce seznámí pracovníci klienty nízkoprahového Klubu Koule NZDM ve věku 6–18 let s jinou zemí a její kulturou. Budou jim představeny tradice země, jazyk, kuchařské speciality, hymna, vlajka apod. Díky projektu si děti uvědomí, že každá země má své zvyky, ale základ je pro všechny obyvatele stejný a je zajímavé objevovat nové věci.

Ing. Renata Dvořáková

Ing. Renata Dvořáková

projektová manažerka Charity Česká Lípa a vedoucí Dobrovolnického centra
Tel.: 487 829 881 E-mail: ZoBBR9enW7c-T3icWevzRW7%WkvDRW7r