Charita Česká Lípa

Sociální pracovník / azylový dům

Charita Česká Lípa, Azylový dům Jonáš, Dubická 2189 Plný úvazek ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Pavla Bratršovská Mgr. Pavla Bratršovská

personalistka, asistentka ředitelky, koordinátorka Tříkrálové sbírky
Tel.: 487 829 871 E-mail: bratrsovska@ceskalipa.charita.cz

Hlavní náplň práce:

  • vedení administrativy klientů
  • jednání s úřady a dalšími institucemi v rámci případového vedení klientů
  • organizace, řízení, kontrola a zodpovědnost za denní provoz sociální práce na ADJ
  • vedení a koordinace pracovníků stálé služby v rámci přímé práce s klienty
  • spolupráce na procesu tvorby, modifikace a zavádění směrnic, metodik a SQ ADJ do praxe

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách §110
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • bezúhonnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • empatii, schopnost vyrovnávat se se zátěží
  • kreativitu a emoční stabilitu
  • samostatnost i týmovou spolupráci

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • místo výkonu práce – Česká Lípa, Dubická 2189
  • mzdové podmínky od 28 500 do 33 500 Kč, měsíční a půlroční odměny, možnost osobního ohodnocení a mzdového růstu
  • dovolená 25 dnů za rok
  • smysluplnou práci v příjemném kolektivu
  • pravidelnou supervizi
  • další benefity – příspěvek na kulturu, životní jubilea aj.
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup možný ihned

Zájemci mohou zaslat životopis na personalista@ceskalipa.charita.cz